NOT KNOWN DETAILS ABOUT فایل خرید خانه در استانبول

Not known Details About فایل خرید خانه در استانبول

Not known Details About فایل خرید خانه در استانبول

Blog Article

در صورت تصمیم خرید آپارتمان در استانبول ، شرکت امتلاک چه کارهایی می تواند برای شما انجام دهد؟

برو به قسمت قبلی آپارتمان های فروشی در ساکاریا ویلا های فروشی در ساکاریا مزارع فروشی در ساکاریا اراضی فروشی در ساکاریا

از منطقه، علاوه بر وجود یک بندر کشتی دریایی برای کشتی هایی که از امینونو می آیند.

چه چیزی استانبول را به یک انتخاب عالی برای اقامت و سرمایه گذاری تبدیل می کند؟ آیا آپارتمان های فروشی در استانبول خواسته ها و نیازها را برآورده می کنند؟ اول: آپارتمان های فروشی در استانبول در مجتمع های مسکونی با امکانات کامل.

متقاضیان خرید انواع آپارتمان های لوکس در استانبول! مجتمع مسکونی کارلتون در انتظار شماست، با آپارتمان...

آپارتمان های فروشی در استانبول در مجتمع های مسکونی شامل سالن بدنسازی ، سونا ، اتاق بخار و حمام ترکی هستند.

هر آنچه که در مورد اخذ تابعیت ترکیه از طریق ملک باید بدانید

گروه امتلاک آپارتمان های فروشی را در استانبول با نحوه پرداخت بسیار آسان ارائه می دهد ، که می توانید در مقاله آپارتمان های فروشی اقساطی در استانبول با آنها آشنا شوید.

یعنی ممکن است شما در یک منطقه باشید که خیابان بسیار لوکس و زیبایی در آن قرار گرفته باشد، اما در خیابانی بالاتر خانه‌های فرسوده و محله ضعیفی وجود داشته باشد.

منطقه باشاک شهیر از یک طرف به فرودگاه بین المللی آتاتورک راه دارد و می توانید با خرید ملک در این منطقه به راحتی به فرودگاه دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، این منطقه به لطف وجود جاده های مدرن، امکان دسترسی آسان را به مناطق دیگر استانبول می دهد. همه این ویژگی ها، باشاک شهیر را به یکی از پرسودترین مناطق در بخش املاک در استانبول تبدیل می کند.

علاوه بر این، فرصت های تحصیل و تجارت و خدمات بهداشتی همراه با هزینه های نسبتاً مقرون به صرفه زندگی، مردم را به آمدن و زندگی در این شهر زیبا جذب می کند.

استانبول جایی که عشق، زندگی و زیبایی در یکجا خلاصه می شوند

برای ۶۵۰ هزار لیر کدام شهر ترکیه میتوان یک خانه سه خواب خرید؟

و البته ، این بخش یکی از مهمترین خدماتی است که در بیشتر پروژه ها و مجتمع های مسکونی مدرن در استانبول گنجانده شده است. از طرف دیگر گزینه های دیگر با تنوع گسترده تری از خدمات وجود دارد.

https://evimistanbul.ir/tag/%d8%b4%d9%87%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%db%8c-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87/

آیا با اجاره ملک در ترکیه امکان گرفتن اقامت ترکیه هست ؟
همانطور که در بالا اشاره کردیم اخذ اقامت ترکیه از مهم‌ترین مزایای خرید ملک در استانبول است. خرید ملک یا اقامت ترکیه از طریق اجاره ملک مساوی است با اخذ اقامت ترکیه. قسمت خوب ماجرا زمانی است که شما با اجاره ملک در ترکیه نیز می‌توانید اقامت ترکیه را کسب کنید چون کسانی که هنوز برای خرید ملک در ترکیه شک دارند و نمی‌دانند می‌توانند در این کشور زندگی کنند یا نه می‌توانند اقامت خود را از این طریق بگیرند. شما پس از خرید یا اجاره ملک اقامت موقت 1 ساله قابل تمدید خواهید گرفت که در آن اجازه کار نخواهید داشت.

افرادی که اقدام به اجاره ملک در ترکیه می کنند باید بدانند که به آنها اقامت توریستی یک ساله میدهند که با این نوع اقامت شما حق تحصیل و یا کار ندارید و برای این دو کار باید نوع اقامت خود را تغییر دهید، همچنین در گذشته شما می توانستید با تمدید سالانه به مدت قیمت خانه در استانبول پنج سال اقامت توریستی خود اخذ اقامت ترکیه کنید اما با توجه به قوانین جدید خرید ملک در ترکیه ۲۰۲۰ این امکان دیگر وجود ندارد و شما تنها یک سال اقامت توریستی ترکیه دریافت می کنید و قابل تمدید نیست مگر آنکه از آخرین روز اقامت توریستی شما یک سال گذشته باشد.

https://evimistanbul.ir/

Report this page